• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

Złote świeczniki

Łączenie stylów kwintesencją współczesnego dekorowania wnętrz Piękno jest pojęciem akceptowalnym oraz ...

Fizjoterapia

Ogromnym powodzeniem cieszy się obecnie rehabilitacja, którą określić wolno, jako ...

Psychologia

Duża miłość może trwać całe życie, pod warunkiem, że będzie ...

Lipofilling

U postaci dorosłych są w stanie następować rozmaite rodzaje łysienia. ...

Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.