• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

Co trzeba robić, ab

Jeśli nie bardzo wiesz jak masz okazję zadbać o własny ...

Fizjoterapia

Ogromnym powodzeniem cieszy się obecnie rehabilitacja, którą określić wolno, jako ...

Psychologia

Duża miłość może trwać całe życie, pod warunkiem, że będzie ...

Lipofilling

U postaci dorosłych są w stanie następować rozmaite rodzaje łysienia. ...

Zdobycze ginekologii estetycznej i laserowej łatwym i przyjemnym panaceum na wstydliwe bolączki Polek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla szereg opcji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.